09.05.2024 18:00, kategorie: Svatodušní novéna 2024

Novéna za prohloubení osobního přátelství s Duchem svatým

Novéna za prohloubení osobního přátelství s Duchem svatým
Úvod do online svatodušní novény

Milá sestro, milý bratře,

děkujeme, že ses rozhodl/a zapojit se s námi do online novény za prohloubení osobního přátelství s Duchem svatým. Chceme být jako učedníci ve večeřadle, chceme více toužit po Bohu a nově se rozhořet pro jeho záležitosti.

Tato novéna Ti bude chodit každé ráno e-mailem, aby Ti nic nebránilo začít den s Duchem svatým. E-mail se bude skládat ze čtyř kroků:

  • úvodní modlitby
  • textu z Písma
  • krátké zvukové nahrávky několika odstavců z knihy Dotkl se mě od kazatele Ricarda Rodrígueze
  • impulsu k rozjímání

Věříme, že nejdůležitější částí je modlitba s Písmem a té se budeme snažit denně dát tu nejvyšší prioritu. Toužíme, aby Duch svatý mluvil konkrétně a osobně ke každému z nás.

Pro ty z vás, kdo nejste zvyklí se modlit s Písmem, anebo pro ty, kdo se nechají inspirovat, nabídneme i jednoduchého průvodce modlitbou.

V neposlední řadě nás může obohatit účast na květnových Libčických chválách (online i naživo) v sobotu 11.5.2024 v 16:00.

Pokud znáte někoho, kdo by se také chtěl připravit na slavnost seslání Ducha svatého, pošlete mu, prosíme, odkaz na registraci pro odběr e-mailů této svatodušní novény: https://www.libcickechvaly.cz/clanky/Novena-k-Duchu-svatemu-2024.html

Těšíme se na nové dobrodružství a hukot Ducha svatého!

Srdečně,

Zdeňka a Honza Rejškovi
Bětka a Robert Krejčí
Eliška a Palo Ottovi

 
 
 
Nahoru